Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Бійці 25 повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ за допомогою платформи Ratel S знищили підземний перехід з особовим складом ворога біля Новогродівки.
Відео з потужним вибухом оприлюднив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
За його даними, у тунелі було понад 10 окупантів.
«Ratel S від учасників Brave1 уже понад рік успішно працює на фронті, тому це не перший успішний кейс з ліквідації росіян. Завжди приємно спостерігати, як українські розробки допомагають знищувати все російське. Крута мотивація для підприємців створювати ще більше defence tech-розробок, адже на відео — результат спільної роботи військових та бізнесу», — написав Михайло Федоров.
Як повідомляла АрміяInform, пілот підрозділу «Аластор» 25 повітрянодесантної Січеславської бригади відзняв, як його дрон випередила ракета ПТРК Javelin, що вразила ворожу техніку.
Бойові медики, які не мають профільної медичної освіти, отримали можливість здобути фахову передвищу або вищу медичну освіту.
Військовослужбовець із позивним «Росомаха» повернувся із СЗЧ за спрощеною програмою Міністерства оборони України.
Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…