Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Стара, радянська, але надійна РСЗВ БМ 21 «Град» є на озброєнні одного з підрозділів 148 окремої артилерійської бригади ДШВ.
Відео про роботу реактивників оприлюднили 9 липня Десантно-штурмові війська ЗСУ.
Попри вік і нові тенденції сучасних технологій, машина, за словами екіпажу, виконує свою роботу прекрасно.
«Знищуємо все — ворожі колони, піхоту, склади БК. Останні особливо добре горять», — розповів Ярослав «Паламар», командир розрахунку БМ-21 «Град».
На рахунку екіпажу десятки одиниць техніки й особового складу за роки війни.
Кілька тижнів тому розбили російську колону, близько 11 одиниць техніки. Випалом у 30 ракет спалили 4 одиниці.
Головна перевага машини — її швидкість і маневровість, а на момент створення «Град» був однією з найкращих бойових машин того часу.
«Зараз головне — це мобільність. Особливо при загрозі масового використання дронів. Єдиний мінус — відсутність захисту кабіни. Це звичайний «Урал», якого прошиває усе. Головне — побільше снарядів і побільше палити усе», — зазначив Ярослав.
Як повідомляла АрміяInform, десантники знищили російський танк та БМП на Курахівському напрямку.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем морської піхоти ЗСУ ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…