Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
російське керівництво на тлі величезних втрат своєї армії вже вкотре поширює фейки про захоплення Покровська та про взяття у полон українських військовослужбовців у районі Мирнограда.
Про це заявило увечері 2 грудня угруповання військ «Схід».
«На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 36 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Володимирівка, Маяк, Родинське, Червоний Лиман, Новоекономічне, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Дачне та у бік Новопавлівки.
російське керівництво на тлі величезних втрат своєї армії вже вкотре поширює фейки про захоплення Покровська та про взяття у полон українських військовослужбовців у районі Мирнограда.
Ці заяви не відповідають дійсності і є черговими прикладами звичної для росіян брехні.
У Покровську Сили оборони утримують північну частину міста по лінії залізниці. Тривають пошуково-штурмові дії для ліквідації осередків ворога.
Противник намагається малими групами просочитися з південної до північної частини міста. Проте наша аеророзвідка та пошуково-ударні групи виявляють ці групи росіян та знищують.
Для ліквідації ворога залучаються всі наявні сили та засоби. Зокрема, дрони ССО уразили місце накопичення особового складу противника в Покровську.
Наші оператори FPV працюють по особовому складу противника та техніці, фіксують спроби пересування малих штурмових груп та перешкоджають їхньому просочуванню, ворога знищують.
Сили оборони організовують додаткові логістичні шляхи в районах Покровська та Мирнограда для постачання на наші позиції всього необхідного.
Блокуються спроби ворога штурмувати міста малими піхотними групами. З цією метою, а також для відновлення втрачених позицій, наші підрозділи проводять активні дії.
Закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації», — сказано у повідомленні УВ «Схід».
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони України контролюють більшу частину Куп’янська.
@armyinformcomua
Медикиня 503-го окремого батальйону морської піхоти з позивним «Руна» розповіла про свій шлях на фронт: 24 лютого 2022 року вона зустріла у військкоматі, залишивши роботу у сфері стоматологічних матеріалів і добровільно приєднавшись до оборони країни.
Бійці 57-ї мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка показали ліквідацію російських штурмовиків, які намагалися встановити свій прапор на руїнах міста.
Генерал Олександр Сирський відвідав частини пошуково-ударного угруповання та тактичної групи Купʼянськ.
Правоохоронці викрили нові схеми ухилення від мобілізації та затримали сімох організаторів у Києві, Харкові та на Закарпатті.
У застосунку Армія+ вже 22 000 військовослужбовців розпочали навчання на курсі DELTA. Такий рекордний показник лише за місяць роботи курсу свідчить про високий запит на практичне навчання, яке військові можуть одразу застосовувати в роботі підрозділів.
Унікальний випадок зафіксували бійці 225-го штурмового полку, які спочатку помітили, як двоє росіян спробували вполювати здичавілих свиней в одному з окупованих сіл.
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….