Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…
Від початку доби на фронті відбулося 102 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 16:00 9 грудня.
Протягом доби противник з території рф завдав артилерійських обстрілів по Відродженівському Харківської області.
На Харківському напрямку відбулося три боєзіткнення поблизу Глибокого та Вовчанська, одна атака противника триває.
На Куп’янському напрямку ворог протягом дня двічі намагався просунутися до наших позицій у районі Лозової та Загризового, одну атаку успішно відбито, триває бій.
На Лиманському напрямку відбулося десять бойових зіткнень поблизу Греківки, Зеленого Гаю, Надії, Макіївки, Торського та Ямполівки. Шість боєзіткнень тривають до цього часу.
На Торецькому напрямку загарбники шість разів атакували в районах Торецька та Неліпівки. Чотири атаки успішно відбили наші захисники, триває два боєзіткнення.
Висока активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку. За сьогодні 29 разів розпочиналися зіткнення різної інтенсивності. Поблизу Миролюбівки, Лисівки, Променя, Даченського, Чумацького та Шевченка українські підрозділи відбили 24 атаки.
Складна ситуація залишається на Курахівському напрямку. Поблизу Сонцівки, Старих Тернів, Зорі, Дальнього, Дачного та Курахового Сили оборони відбили 16 штурмів, дев’ять боєзіткнень тривають дотепер.
На Времівському напрямку агресор 14 разів атакував у напрямку Костянтинополя, Новосілки та поблизу Сторожевого, на даний час точиться п’ять боїв. Ворожа авіація завдала ударів КАБами по Константинополю.
На Придніпровському напрямку російські загарбники атакували наші позиції тричі. Отримали жорстку відсіч, зазнали втрат.
На Курщині українські захисники відбивають шість атак загарбників, всього ж на даний час вже зафіксовано дев’ять боєзіткнень.
Українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в тилу.
Загалом минулої доби втрати російських загарбників становили 1220 осіб: 540 безповоротними та 680 санітарними. Також українські воїни знешкодили 18 бойових броньованих машин, 3 артилерійські системи, 22 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 2 крилаті ракети, 24 автомобілі та 1 одиницю спецтехніки окупантів.
Безкоштовне навчання, диплом КНУ, повне забезпечення та гарантоване працевлаштування в Силах оборони — саме такі можливості відкриває ВІКНУ для курсантів.
Британсько-німецький аерокосмічний стартап провів перше випробування гіперзвукової ракети, яка досягла швидкості 6 Махів і подолала понад 300 км.
У Кривому Розі російський БПЛА влучив у житловий будинок. Внаслідок атаки загинули двоє літніх людей, а їхня дев’ятимісячна онука дістала тяжкі поранення.
Третій армійський корпус та футбольний клуб «Динамо» (Київ) підписали Меморандум про співпрацю. Партнерство розраховане на три роки.
Споживчий ринок рф продовжує падіння: у країні дорожчають послуги й товари, закриваються ресторани, а малий бізнес масово втрачає клієнтів.
Стрілець 114-ї окремої мотострстрілецької бригади зс рф понад два місяці знущався над жінкою в Покровському районі.
Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
Військова частина А4458
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…