Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Ситуація щодо російського вторгнення
На тимчасово окупованих територіях Миколаївщини українські воїни знищили два склади боєприпасів російських окупантів.
Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».
«Двічі противник намагався нанести авіаційний удар по звільненим територіям на півночі Херсонщини. Атакувавши наші позиції, негайно ретирувався під натиском вогневого ураження у відповідь. Натомість наші штурмовики двічі нанесли вогневе ураження по опорному пункту, пункту постачання боєкомплекту та по скупченню живої сили, озброєння і техніки ворога в районі Благодатного та Давидова Броду. Також підтверджено знищення двох складів боєприпасів на окупованих територіях Миколаївщини», – йдеться у повідомленні.
Ворог продовжує облаштування оборонних рубежів, він обмежений у веденні бойових дій через деморалізацію особового складу, проблеми з логістикою та влучну роботу українських ракетно-артилерійських підрозділів.
У навчальних центрах ЗСУ новоприбулим військовослужбовцям допомагають адаптуватися до армійського життя мобільні групи моральної підтримки.
У ніч на 14 червня та протягом попередньої доби підрозділи Сил оборони України уразили низку військових об’єктів рф.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді розкрив деталі удару по хімічному підприємству «Азот».
Розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр
Вся Україна
Структура цифрової трансформації Сил Оборони
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…