ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з Федеральним міністром оборони Німеччини Крістін Ламбрехт

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Лютого 2022, 11:26 3

 14 лютого Міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з Федеральним міністром оборони Федеративної Республіки Німеччина Крістін Ламбрехт.

У ході розмови глави оборонних відомств України та Німеччини обговорили актуальні питання поточної безпекової ситуації в регіоні.

Міністр оборони України детально поінформував німецьку колегу щодо загроз, які існують як для України, так і для країн Європи, а також про заходи, що проводяться керівництвом держави з метою зниження рівня військової напруги.

Сторони погодились, що врегулювання нинішньої ситуації та недопущення її ескалації можливо виключно з використанням дипломатичних інструментів.

Міністри оборони обговорили також питання подальшого поглиблення двостороннього співробітництва, зокрема Олексій Резніков подякував за допомогу з боку ФРН у розвитку спроможностей медичної служби Збройних Сил України за напрямом переоснащення військових шпиталів, а також здійснення лікування тяжкопоранених військовослужбовців у медичних закладах Бундесверу. Міністр оборони України запросив німецьку колегу здійснити візит в Україну найближчим часом.

Федеральний міністр оборони ФРН підтвердила цілковиту підтримку територіальної цілісності та незалежності України та висловила готовність німецької сторони продовжити подальшу взаємовигідну співпрацю з усіх питань, що становлять взаємний інтерес.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook