Невдовзі після оприлюднення короткого повідомлення про цю успішну операцію Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало також відео об’єктивного контролю, на якому зафіксовано палаючий Су-35 на землі. Жодних подробиць…
У планах − нарощувати спроможності для ведення безконтактних бойових дій
Якщо говорити про здобутки та плани Сухопутних військ ЗСУ, то потрібно зауважити, що нині організаційно-штатні структури СВ наближено до стандартів НАТО. Впроваджено методики індивідуальної та колективної підготовки, нові форми й методи підвищення кваліфікації за принципами та стандартами Альянсу.
У Сухопутних військах створено нову систему управління, що відповідає стандартам НАТО. Органи військового управління переведені на нову організаційну структуру, яка виключає функції дублювання на всіх рівнях.
− Для нашого розвитку ми визначили такі основні напрямки: вдосконалення організаційних структур, нарощення бойового потенціалу, збільшення кількості військових частин з бойового складу, розвиток форм і способів застосування Сухопутних військ, удосконалення системи підготовки, подальший розвиток системи територіальної оборони держави, розвиток системи логістичного забезпечення, нарощення військової інфраструктури, − зазначив цьогоріч під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни» командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.
Він додав, що необхідно розвивати й удосконалювати форми та способи застосування безпілотних літальних апаратів і роботизованих систем, впроваджувати систему мережецентричної війни, нарощувати спроможності військ вести безконтактні бойові дії, а також нарощувати можливості частин і підрозділів радіоелектронної боротьби.
Потрібно зауважити, що у СВ ЗСУ триває переозброєння бойових частин та підрозділів на новітні високотехнологічні зразки як вітчизняного, так і іноземного виробництва.
Планується розпочати оснащення підрозділів артилерії 155-мм артилерійськими системами.
Окрім цього, робиться ставка на створення у складі бойових бригад підрозділів баражуючих боєприпасів та безпілотних авіаційних комплексів.
Азербайджанський досвід уже впроваджується у систему підготовки
У системі протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗСУ передбачається сформувати необхідну кількість окремих радіотехнічних батальйонів, завершити формування зенітно-ракетних полків, озброєних ефективними тактичними зенітно-ракетними комплексами, продовжити переозброєння новими та модернізованими зразками озброєння.
У цьому ключі необхідно зазначити, що в підготовку військ протиповітряної оборони СВ ЗСУ вже впроваджується досвід країн НАТО й Азербайджану. Зокрема, доктринальні документи та документи щодо підготовки відпрацьовуються з урахуванням досвіду інших країн.
Для проведення занять та навчань створюється тактична обстановка відповідно до набутого та вивченого досвіду. Основним напрямком підготовки ППО Сухопутних військ ЗСУ є боротьба із засобами повітряного нападу противника та зниження ефективності застосування ним БПЛА.
Окремо потрібно сказати й про військову освіту.
Сухопутними військами планується запровадити курси підготовки командирів-лідерів усіх рівнів, здатних ухвалювати рішення та відповідати за них. Підготовка офіцерів здійснюватиметься на базі двох академій та трьох військових інститутів Сухопутних військ, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (НУОУ), у навчальних закладах держав-членів Альянсу. Зокрема, організовано відбір кандидатів для навчання осіб офіцерського складу на базі НУОУ та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на курсах професійної військової освіти, що розроблені за стандартами НАТО.
У рамках пілотного проєкту здійснено підготовку військовозобов’язаних та військовослужбовців рядового і сержантського складу, які мають вищу освіту, на Курсах лідерства офіцерського складу тактичного рівня зі строком навчання до 12 місяців, для комплектування первинних офіцерських посад командирів взводів.
@armyinformcomua
Один з українських військових, які у четвер, 12 червня, повернулися з російського полону в рамках Стамбульських домовленостей, нарешті дізнався, що в нього народився син.
Україна вже четвертий день поспіль повертає з російського полону наших громадян.
У Харківській області просуванню росіян стає на заваді річка Оскіл і ворог не має можливості використовувати важку техніку.
Бійці 33 окремої механізованої бригади ЗСУ спростували російський фейк про нібито окупацію села Багатир на Донеччині.
Оперативна ситуація на Краматорському напрямку залишається складною. Російські війська щодня здійснюють спроби прорвати оборону малими групами піхоти — по 2–3 військовослужбовці.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий етап повернення українських захисників із російського полону.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Невдовзі після оприлюднення короткого повідомлення про цю успішну операцію Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало також відео об’єктивного контролю, на якому зафіксовано палаючий Су-35 на землі. Жодних подробиць…