ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністр оборони Олексій Резніков та Держсекретар з питань оборони Великої Британії Бен Воллес вшанували пам’ять загиблих Українських Героїв

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Листопада 2021, 11:53

Сьогодні, 16 листопада, розпочався робочий візит до України делегації Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії паном Беном Воллесом.

Високоповажних гостей на території Міністерства оборони України зустрів очільник відомства Олексій Резніков.

Іноземна делегація та представники українського оборонного відомства вшанували пам’ять українських воїнів, які віддали життя за волю і незалежність нашої держави, захищаючи Україну від підступного російського окупанта.

Олексій Резніков і Бен Воллес поклали квіти до Стели з Дзвоном Пам’яті.

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам та захисницям.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, в який вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Всередині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram