ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олексій Резніков і Бен Воллес обговорили поглиблення двостороннього співробітництва

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Листопада 2021, 21:06 1

Сьогодні, 16 листопада, відбувся робочий візит Державного секретаря з питань оборони Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бена Воллеса до України та його переговори з Міністром оборони України Олексієм Резніковим. Про це повідомляє сайт оборонного відомства.

У ході зустрічі сторони обговорили питання розвитку безпекової ситуації на окупованих територіях Сходу України та навколо її кордонів, співробітництво України з НАТО та у двосторонньому форматі.

Глави делегацій особливу увагу приділили розгляду питання подальшого використання російським воєнно-політичним керівництвом гібридних методів ведення війни як проти України, так і країн-членів ЄС та НАТО, а також продовження мілітаризації Азово-Чорноморського регіону та перешкоджання з боку країни-окупанта — РФ вільному судноплавству.

Члени обох делегацій констатували факт подальшого загострення безпекової ситуації через безвідповідальні та провокативні дії Росії.

При цьому сторони наголосили, що Україна та Велика Британія — стратегічні партнери у сфері безпеки та оборони, які мають спільне бачення щодо протидії викликам та загрозам сьогодення і повністю віддані справі забезпечення миру і безпеки в Європі, захисту спільних цінностей та свобод.

Значна увага була приділена обговоренню питань двосторонньої співпраці. Зокрема, реалізації підписаної на минулому тижні у Лондоні Міжурядової рамкової угоди, яка дозволить перейти до практичної реалізації проектів з розвитку спроможностей Військово-Морських Сил ЗС України.

На завершення зустрічі Бен Воллес наголосив, що Велика Британія продовжить надавати всебічну підтримку Україні у сфері розвитку демократії, проведенні реформ та розвитку спроможностей Збройних Сил, а також реалізації євроатлантичної інтеграції України.

Читайте нас в Telegram