ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові правоохоронці вдосконалюють знання під керівництвом інструкторів військової поліції Литовської Республіки

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Жовтня 2021, 9:38

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку ЗС України триває підготовка військовослужбовців за напрямком «Слідство». Протягом двох тижнів офіцери органів управлінь та зональних відділів Військової служби правопорядку під керівництвом інструкторів військової поліції Литовської Республіки вдосконалюють свої знання, уміння та навички. Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

На цьому курсі військові правоохоронці вивчають правильний алгоритм дій на місці події, а також порядок оформлення процесуальних документів. Окрім цього, курсанти набувають навичок і спеціальних знань із застосування криміналістичної техніки, що в подальшому у практичній діяльності надасть їм змогу всебічно та неупереджено розслідувати окремі види кримінальних правопорушень.

Завершується курс практичним іспитом та переходом до наступного етапу підготовки для інструкторів. Після закінчення курсу Військова служба правопорядку отримаємо фахівців, які здатні бути інструкторами за напрямком «Слідство».

Стежте за нами в Instagram
Мітки: