ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові висадили 96 дерев на честь загиблих Героїв!

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2021, 19:33

13 жовтня у Львові — Парк памяті. Тут кожне дерево — іменне. Парк створили вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та пагорб Високий Замок. Там сьогодні висаджували дерева.

Садили груші, яблуні та інші квітучі дерева родичі загиблих на війні, допомагали їм військовослужбовці Львівського гарнізону.

Посадила деревце і 7-річна Марія Пасевич. Її батько Іван Пасевич — старший лейтенант Збройних Сил України — загинув у 2014 році на Сході.

— Я горджусь своїм батьком, що він захищав Україну, і я його дуже люблю і буду завжди пам’ятати й любити. Коли будуть канікули, я буду завжди сюди приходити, — каже донька загиблого військового Марія Пасевич.

Кожна родина самостійно обирала саджанці. Іван Колодій висадив яблуню в пам’ять про свого сина — Зеновія. Хлопцеві було 20 років, коли він загинув.

— Він був призваний за повісткою у травні 2014 року. І довго не провоював, 1 вересня загинув під Луганськом, Лутугине, таке містечко. То історично так, історична така подія — закласти парк такий чудовий, — каже батько загиблого Іван Колодій.

Загалом висадили 96 іменних дерев. Саме стільки героїв із львівської громади загинули на Сході. На кожному дереві залишали табличку з написом, на честь кого саме воно висаджене.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram