ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ми і надалі підтримуватимемо прагнення України та Грузії приєднатися до НАТО – Єнс Столтенберг

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2021, 18:25

У Брюсселі відбулася зустріч радників з національної безпеки країн Альянсу, де обговорювались питання зміцнення оборони, технологічні інновації та реагування на зміну клімату.

«Сьогоднішня зустріч стала важливим кроком на шляху до саміту НАТО в Мадриді в наступному році, де ми продовжимо нашу військову і політичну адаптацію», — заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

«Сьогодні рано прогнозувати, які рішення лідери ухвалять на саміті наступного року. Але я впевнений, що союзники продовжать підтримувати ухвалені раніше рішення. Йдеться про нашу повну підтримку територіальної цілісності і суверенітету наших близьких партнерів Грузії й України. Ми також підтримуємо рішення, коли йдеться про прагнення приєднатися до НАТО», — додав Столтенберг.

Генсек заявив, що НАТО буде продовжувати підтримку України та Грузії, щоби ці країни змогли просуватися на шляху євроатлантичної інтеграції.

«Я вітаю той факт, що союзники не тільки в рамках Альянсу, а й на двосторонній основі надають підтримку, а отже, допомагають як Україні, так і Грузії», — додав Генеральний секретар НАТО.

Він також нагадав, що кілька тижнів тому зустрічався з Президентом України Володимиром Зеленським у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН.

Дата саміту поки невідома, однак Столтенберг сказав, що вона буде оприлюднена найближчим часом.

Підготував Олександр Васильченко

Стежте за нами в Instagram