ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чотири країни приєдналися до продовження санкцій ЄС проти Росії

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2021, 11:05

    Окрім України, Чорногорія, Албанія та Норвегія підтвердили своє приєднання до рішення Ради ЄС щодо продовження санкцій  проти Росії   через підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Про це повідомляє Укрінформ.

У Декларації Високого представника ЄС щодо приєднання трьох  країн до рішень Євросоюзу йдеться про те, що: «10 вересня 2021 року Рада ЄС ухвалила Рішення 2021/1470, що доповнює Рішення 2014/145/CFSP. Рішення Ради ЄС поновлює чинні обмежувальні заходи на наступні 6 місяців, до 15 березня 2022 року. Країни-кандидати Чорногорія й Албанія, країна Європейської зони вільної торгівлі Норвегія, член Європейського економічного простору, а також Україна, приєдналися до цього рішення Ради ЄС».

Нагадаємо, що Рада ЄС у вересні схвалила рішення про продовження санкцій на пів року до 15 березня 2022 року. Наразі у санкційному списку 177 фізичних та 48 юридичних осіб.
Санкції передбачають обмеження на поїздки в країни ЄС, заморожування фінансових активів і заборону на надання грошових коштів або інших економічних ресурсів включеним до списку особам.

Читайте нас у Facebook