ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Байрактар» при скоординованому використанні ​​може бути дуже ефективним на Донбасі – турецький військовий експерт

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Жовтня 2021, 10:04 90

Як уже повідомляла АрміяInform, в Україні вперше відбулося бойове застосування безпілотного комплексу Bayraktar. Що ж являє собою цей безпілотний комплекс? І як його можна надалі застосовувати нашим Збройним Силам? Про це розповів турецький військовий експерт Арда Мевлютоглу.

За його словами, озброєний безпілотник «Байрактар» оснащений двома або чотирма бомбами з лазерним наведенням. Одна версія бомби важить близько 8 кілограмів, інша – близько 23 кілограмів. Тому вони не дуже важкі, але ефективні проти легкої бронетехніки, груп малої піхоти, невеликих артилерійських підрозділів, радарів та систем протиповітряної оборони.

– І, як ми бачили в Сирії, в Лівії, в Нагірному Карабаху, ці озброєні безпілотники можуть бути надзвичайно ефективними у боротьбі проти легких цілей, якщо їх використовувати в координації з артилерійськими підрозділами та повітряними силами. Тож на Донбасі проти озброєних терористичних угруповань,які оснащені легкою технікою та зазвичай працюють групами в легкових вантажівках,дрон«Байрактар»​​може бути дуже ефективним. При використанні окремо, лише окремо, в автономному режимі «Байрактар» ​​може зазнати втрат від систем радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони. Тому його слід використовувати у координації з дружньою артилерією,системами радіоелектронної боротьби та повітряними силами. При такому скоординованому використанні «Байрактар»​​може бути дуже ефективним на Донбасі, – заявив Арда Мевлютоглу.

 

18
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини, Озброєння та техніка