ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні вранці успішно завершилась спеціальна операція з евакуації українських громадян із Сирії — Ганна Маляр

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2021, 8:26

Сьогодні, 19 жовтня, успішно проведено чергову, четверту, операцію з евакуації громадяни України з регіону північно-східної Сирії. Планується фінальна (п’ята) операція з евакуації.

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр у Facebook.

«Життя кожного українця та його безпека є найвищою цінністю для нашої держави. У 2017 році стало відомо, що у двох закритих таборах — Аль Холл і Родж — на території північно-східної Сирії («Сирійського Курдистану») перебувають громадяни України (жінки та діти)», — повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

З кінця 2020 року  Головне управління розвідки Міністерства оборони України та МЗС почали проводити спеціальні операції з евакуації громадян України із Сирії.

«Сьогодні проведено 4-ту таку операцію, яка відбулась за допомогою почесного консула України в Ербілі доктора Фархана. Планується фінальна (5-та) операція з евакуації.  Після чого всі громадяни України будуть повністю евакуйовані з  регіону північно-східної Сирії («Сирійський Курдистан»). Наразі там залишається 11 родин громадян України. Всі вони вивезені з табору Аль Холл, підготовлені до евакуації, але перебувають на карантині», —  проінформувала заступник Міністра оборони.

 

10
3
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Актуально, Новини