ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як пройшов «День родини в десантній частині»

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2021, 20:10

Львівські «марунові берети», які нещодавно повернулися з тривалого фронтового відрядження, вирішили потішити тих, хто чекав їх вдома майже рік: дружин, дітей, батьків, рідних та друзів. І для цього десантники організували у себе в частині свято родинного єднання: «День родини у військовій частині». Весело, насичено та емоційно не завадив провести цей захід навіть львівський дощ.

На гостини до військової частини прибуло чимало відвідувачів. І для всіх знайшлося заняття до вподоби: для найменших – низка активностей, що їх підготувало Львівське відділення Національного Олімпійського комітету України, спортивні атракції – OlimpicDay, з призами для переможців. Також на дітей наших захисників очікували атракціони, квести з аніматорами та солодкі подарунки.

Ну а для дорослої публіки – святковий концерт, під час якого виступила співачка та волонтерка Христина Панасюк, яка присвятила багато пісень Десантно-штурмовим військам, та балетні номери Львівської хореографічної школи.

Загалом  зустріч та родинне єднання пройшло у теплій та невимушеній атмосфері. Втім, учасники родинного дня не забули про важливе: віддати данину пам’яті та пригадати тих побратимів, які не повернулися з бойових завдань або пішли на небо від важких поранень. До пам’ятного знаку на території бригади йшли цілими родинами.

Фото Юрія Лелявського

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram