ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Я запитав президента Байдена дуже прямо, як щодо членства в НАТО?»

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Вересня 2021, 17:47

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN розповів про розмову із президентом США Джо Байденом щодо членства України в НАТО під час особистої зустрічі 1 вересня. За словами глави держави, темі НАТО президенти присвятили щонайменше 20-30 хвилин розмови.

За словами Володимира Зеленського, він запитав у Джо Байдена не лише щодо можливості вступу до НАТО, але й про конкретні терміни.

«Я запитав президента Байдена дуже прямо, як щодо НАТО? Як щодо України та НАТО, як щодо членства в НАТО? І дуже прямо – коли це може бути?» – повідомив Президент України.

Володимир Зеленський підкреслив, що говорить по пам’яті, і «не всі слова можуть бути правильними».

«Він сказав: «Я думаю, ви повинні бути там, але це не тільки моє рішення». Я чув таку риторику від нього до нашої зустрічі, я певний, що це правда, але я думаю, що це не найкраща позиція для США. Це лише моя думка», – сказав Президент України. Він уточнив, що вважає, що на вступ України в НАТО вплине також рішення лідерів європейських країн.

«Я сказав йому: «Ви маєте рацію пане президенте. Але, думаю, що через ваше рішення цей шлях до НАТО буде коротшим, більш прозорим для України», – зазначив Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram