ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Викладачі з Болгарського військового вишу проведуть для українських захисників онлайн-курс з англійської

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2021, 12:55

Викладачі Академії Військово-морських сил Республіки Болгарія (м. Варна) проведуть для представників Збройних Сил України онлайн-курс з удосконалення навичок володіння англійською мовою.

Захід, як інформує Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України, організований у межах Програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine.

Онлайн-курс триватиме впродовж 13 вересня – 15 жовтня 2021 року.

Участь у дистанційному курсі візьмуть представники Військово-Морських та Повітряних Сил Збройних Сил України, які залучаються до міжнародних військових навчань.

Як інформувала АрміяInform, затвердженою Міністром оборони України Дорожньою картою вдосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України на 2021−2025 роки, зокрема, передбачено забезпечення безперервності вивчення (використання) та удосконалення рівня володіння іноземною мовою, залучення ресурсів дистанційного вивчення іноземної мови для забезпечення оволодіння та підтримання відповідного рівня знань.

Одним із пріоритетних напрямів співпраці за Програмою НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine також є нарощування можливостей мовної підготовки особового складу Збройних Сил України шляхом організації курсів вивчення іноземних мов та підвищення кваліфікації для різних категорій військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram
Мітки: