ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Водолаз ВМС Катерина Нікітенко стала спікеркою Жіночого Конгресу «Лідерство жінок як цінність»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 17:15

Інструктор-водолаз ВМС ЗС України Катерина Нікітенко стала спікеркою ювілейного V Українського Жіночого Конгресу «Лідерство жінок як цінність», який відбувається 15–16 вересня 2021 року.

Як інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України, захід об’єднав національних і міжнародних лідерів та лідерок, бізнес, громадський сектор та медіа на найбільшій лідерській події України у сфері рівності жінок і чоловіків.

Катерина Нікітенко ще у 19 років вирішила стати водолазом. Навчалася в Ізмаїльському медичному коледжі за спеціальністю «Лікувальна справа» і вже з першого курсу мала бажання вступити до лав Збройних Сил України.

Після закінчення вишу вона вирішила укласти контракт з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України, адже обрана спеціальність це дозволяла.

«Курс морського піхотинця» проходила в Навчальному центрі міста Миколаїв, а далі повернулася до своєї військової частини, де майже рік проходила військову службу на посаді фельдшера і забезпечувала водолазні спуски та спеціальну фізичну підготовку.

Катерина — кандидат у майстри спорту закватлону, має чимало спортивних досягнень та нагород.

V Український Жіночий Конгрес об’єднав 50 найактивніших жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

У тематичних обговореннях беруть участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарі, представники міжнародних організацій, місцевого самоврядування, українські та закордонні експерти, загалом 70 спікерів.

Дискусійні платформи Конгресу стосуються питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях та розширення їхніх економічних можливостей, залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки, боротьби із ґендерно обумовленим насильством, а також подолання ґендерних стереотипів та посилення ґендерної освіти і просвіти.

Читайте нас в Telegram
Мітки: