ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий стоматолог став переможцем у запливі на 25 кілометрів

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 10:54

Нещодавно на Бакотській затоці Дністра відбулися спортивні змагання плавців серії Legendary Swim – Bakota. Випробувати себе в екстремальному запливі на одній із унікальних локацій Хмельниччини прибуло 184 учасники. Запливи відбулися на трьох дистанціях: 3 км, 6 км та 25 км  за течією Дністра. Разом же всі учасники подолали понад тисячу кілометрів.

Серед учасників був і прихильник плавання на відкритій воді  військовий стоматолог клініки амбулаторної допомоги Національного військово-медичного клінічного центру «ГКВГ» полковник медичної служби Богдан Галайчук.

      Зазначимо, що Богдану Галайчуку в категорії «Мастерс» (об’єднує колишніх і чинних спортсменів, ветеранів та просто любителів водного виду спорту) у віковому діапазоні 50-54 роки належить рекорд України на дистанції 100 метрів вільним стилем – 59.5 секунди. На міжнародних змаганнях у Будапешті військовий стоматолог встановив одразу три рекорди України: на 200-метрівці показав результат 2 хвилини 10 секунд, на дистанції 400 метрів – 4 хвилини 43 секунди і на 800-метрівці – 9 хвилин 54 секунди. Богдан Васильович є переможцем та призером багатьох змагань на відкритій воді, як то серії TETERIV OPEN, запливів на 5 і 10 кілометрів у Київському морі, Канівському водосховищі.

У змаганнях Legendary Swim – Bakota Богдан Галайчук взяв участь у запливі на 25 кілометрів і переміг з результатом 6 годин 35 хвилин 34 секунди.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook