ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військових США зобов’язали до 15 грудня вакцинуватися від COVID-19

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Вересня 2021, 12:30

Усі військовослужбовці США пройдуть вакцинацію від коронавірусу до 15 грудня. Про це заявив головний хірург армії США генерал-лейтенант Р. Скотт Дінгл.

‒ Це буквально питання життя і смерті для наших солдатів, їхніх сімей та спільнот,  де ми проживаємо. Кількість випадків захворювання і смертей від штаму «Дельта» продовжує викликати занепокоєння, ‒ зауважив він.

За його словами, військовослужбовці, які не отримають звільнення від вакцинації з медичних, релігійних або інших причин, можуть бути звільнені або притягнуті до дисциплінарного стягнення.

Планується насамперед вакцинувати діючих військовослужбовців, а згодом, до 30 червня 2022 року, закінчити вакцинування підрозділів резерву і національної гвардії. На сьогодні в армії налічується  485 000 військовослужбовців, 189 500 у резерві та 336 000 у Національній гвардії.

Міністр оборони США Ллойд Дж. Остін III у серпні опублікував меморандум, який передбачає обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу для військовослужбовців, які використовують тільки вакцини, схвалені Адміністрацією з контролю за продуктами та ліками. У серпні вакцина Pfizer була повністю схвалена FDA.

Міністр оборони США наказав секретарям різних галузей Збройних сил «встановити амбітні терміни для впровадження та регулярно повідомляти про завершення вакцинації, використовуючи встановлені системи для іншої обов’язкової звітності про вакцини».

Підготував Олександр Васильченко

Стежте за нами в Instagram