ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади не причетні до інциденту поблизу Старого Айдара, що на Луганщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2021, 13:36
СПРОСТОВАНО

У соціальній мережі Фейсбук поширено інформацію про нібито причетність військовослужбовців 79-ї окремої бригади ДШВ до вчинення протиправних дій на території Луганської області поблизу населеного пункту Старий Айдар. Мовляв, воїни-десантники привласнили чуже майно та вбили свійські тварини, що належали місцевим мешканцям. 

За повідомленням Командування Десантно-штурмових військ, ця інформація не відповідає дійсності та є фейком, покликаним заплямувати українських захисників, які виконують бойові завдання в районі ООС.

На своєму офіційному акаунті Командування 79-ї окремої десантно-штурмової бригади категорично відкинуло і заперечило всі звинувачення воїнів-десантників у причетності до інциденту поблизу Старого Айдара, що на Луганщині. 

«Спроби звинуватити нас у мародерстві розцінюємо як елемент дискредитації Збройних Сил України, − зазначається у повідомленні. − Особовий склад підрозділу продовжує цілодобово виконувати бойові завдання на передових позиціях з готовністю до захисту наших громадян, суверенітету та територіальної цілісності України. Ми суворо дотримуємося законодавства України та норм міжнародного гуманітарного права».

Стежте за нами в Instagram