ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові України, Канади та НАТО обмінялися досвідом у сфері гендерної політики

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Вересня 2021, 16:07

У рамках впровадження в оборонний сектор України загальної гендерної програми як однієї із складових оборонного реформування відповідно до принципів і стандартів НАТО відбувся семінар, участь у якому взяли  військовослужбовці Об’єднаного навчально-тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України та представники оборонного сектору Канади та НАТО.

Про це інформує пресслужба Командування Сил підтримки ЗСУ.

Безпосередньою метою семінару був обмін досвідом між представниками оборонного сектору України, Канади та НАТО у сфері реалізації гендерної політики, а також реалізація одного із етапів розробки гендерної програми представниками оборонного сектору України та Збройних Сил Канади для подальшого її використання у військових навчальних закладах Збройних Сил України та Національної гвардії України.

Участь у семінарі взяли Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза та заступниця командувача Командування по особовому складу Збройних Сил Канади, пані Посол Програми «Жінки, мир та безпека» генерал-майор Ліза Бургон. Також учасниками семінару стали представники вітчизняних силових відомств, військових вишів та навчальних центрів, члени міжнародних та вітчизняних громадських і волонтерських асоціацій.

За результатами семінару узгоджено низку ініціатив щодо впровадження у систему підготовки Збройних Сил України базових принципів та підходів гендерної політики, а також визначено контури загальної стратегії із подальшого впровадження у оборонний сектор України загальної гендерної програми.

Стежте за нами в Instagram