ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вартові повітряних кордонів України змагались у швидкісній стрільбі

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Вересня 2021, 18:02

У повітряному командуванні «Південь» відбулись змагання на першість серед військових частин зі швидкісної стрільби, повідомляє пресслужба ПВК «Південь». Участь у турнірі взяли військовослужбовці частин ПВК, які показали найкращі результати на попередніх відбіркових стрільбах, проведених напередодні головного змагання.

Програма стрілецьких баталій передбачала стрільбу з АК-74 та ПМ, а також демонстрацію вправності володіння стрілецькою зброєю та технікою безпеки під час її використання.

За словами організаторів заходу, боротьба вже з самого початку набула активного та безкомпромісного характеру. Представники всіх команд-учасниць продемонстрували високу виучку, професіоналізм та волю до перемоги.

За результатами змагань переможцем стала команда зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика. Друге місце посіла команда радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Третіми стали стрільці Одеської зенітної ракетної бригади.

В особистому заліку найкращий результат показали представники команди-переможниці Кирило Лєвінцов та Маріанна Остапенко, а також військовослужбовець радіотехнічної бригади Ілля Васильєв.

Високий рівень підготовки учасників відзначили представники командування ПВК «Південь», а найкращі військовослужбовці були заохочені цінними подарунками та почесними грамотами.

За підсумками змагань також визначені і кандидати до збірної повітряного командування, яка незабаром візьме участь у першості Повітряних Сил Збройних Сил України.

Фото пресслужби ПВК «Південь»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram