ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні стартувала стратегічна програма для розвитку системи озброєння

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Вересня 2021, 13:46

Ця програма розроблена Києво-Могилянською бізнес-школою за сприяння Державного концерну «Укроборонпром» та міністерства оборони Великої Британії.

У чому її особливості та переваги? Заступник Глави місії у Посольстві Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс повідомив, що ця програма має допомогти ДК «Укроборонпром» виконати зобов’язання у реалізації положень Закону України «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності». Цим документом запроваджується модель корпоративного управління в державних підприємствах оборонно-промислового комплексу відповідно до найкращих міжнародних стандартів, що дозволить зробити підприємства «Укроборонпрому» більш конкурентоспроможними на міжнародному ринку, залучити інвестиції в оборонно-промисловий комплекс та сприятиме розвитку самих підприємств, які будуть здатні забезпечити усім необхідним Збройні Сили України.

– Це вкрай важливо для національної безпеки та оборони України та її спроможностей захищати демократію, демонструючи при цьому сталий поступ у напрямку євроатлантичної інтеграції. Ключовим результатом стратегічної програми для розвитку системи озброєння є успішна реалізація пріоритетів роботи і дій уряду України в оборонному секторі та цілком новий дизайн системи оборонної промисловості. Потрібно розглянути питання, як ефективно посилити інституційне ядро цієї системи, – підкреслив Ніколас Гаррокс.

Заступник Міністра оборони України Олександр Носов у коментарі АрміяInform відзначив, що одна з основних місій програми полягає в зміні менталітету всіх учасників, які мають бути об’єднані однією цінністю – забезпечення ефективної обороноздатності країни, що формується не силами Міноборони України, а системним підходом та комплексним поєднанням оборонно-промислового комплексу, економіки держави та потреб ЗС України. Потрібно працювати над подальшим посиленням оборонних спроможностей та розвитком інновацій.

Стратегічна програма для розвитку системи озброєння відбуватиметься на базі Києво-Могилянської бізнес-школи для представників підприємств ДК «Укроборонпром» середньої та вищої ланки управління.

З вітальним словом до учасників звернулися декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук та його заступник, керівник програм «Школа стратегічного архітектора» та «Стратегічне лідерство в секторі безпеки та оборони України» Гелена Саврук.

Нагадаємо нашим читачам, у Києво-Могилянській бізнес-школі успішно реалізується програма Стратегічного Лідерства в секторі безпеки та оборони України. Це відкрита, стратегічна, сучасна безпекова та військова освітня платформа зі ступенем МРА Києво-Могилянської бізнес-школи. Ця програма призначена для сприяння розвитку спільноти керівників, що ухвалюють стратегічні рішення у секторі, та які поділяють спільне розуміння та цілісний державний підхід до трансформації сектору безпеки та оборони та його подальшого системного розвитку.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook