ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В апараті РНБО відбулася нарада щодо створення кібервійськ України

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2021, 19:37

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов провів нараду щодо створення кібервійськ України. Обговорювалися кілька питань, зокрема завдання нового виду військ, їх комплектування та забезпечення.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів нараду щодо виконання рішення РНБО України від 14 травня 2021 року «Про невідкладні заходи з кібероборони держави», уведеного в дію Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 446», — йдеться в повідомленні.

Відповідно до цього Указу Кабінетові Міністрів України доручено у двомісячний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ.

Участь у нараді взяли Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Юрій Щиголь, генеральний директор Директорату трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України Сергій Максимов та його заступник Сергій Галушко, заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець, заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк, фахівці Апарату Ради.

Під час наради відбувся обмін думками стосовно обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення їх належного функціонування, комплектування особового складу кібервійськ, їхніх основних завдань тощо.

Читайте нас в Telegram