ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові відбувся вечір пам’яті, присвячений обороні Луганського аеропорту

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Вересня 2021, 20:52

У Львові в місцевому Будинку воїна відбувся пам’ятний вечір, присвячений героїчній обороні Луганського аеропорту. В ньому взяли участь колишні та чинні військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, родичі загиблих захисників Луганського аеропорту, а також представники міської та обласної влади, мешканці міста.

– Рівно 146 днів військовослужбовці 80-ї десантно-штурмової бригади утримували будівлю Луганського аеропорту, – повідомив командир 80-ї одшбр полковник Володимир Шворак. – Героїчний подвиг воїнів-десантників пам’ятатимуть роками, адже українські захисники боронили стратегічний об’єкт практично в повному оточенні та не дали ворожим силам його захопити. Це приклад гордості, на котрому виховуватимуться майбутні покоління, це приклад для справжнього захисника своєї держави.

Під час заходу відбувся допрем’єрний показ документального фільму львівської журналістки Оксани Клим про Луганський аеропорт, який вже незабаром можна буде побачити в широкому загалі. Представники Львівської обласної та міської ради нагородили пам’ятними відзнаками та грамотами безпосередніх учасників подій у Луганському аеропорту.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram