ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Хмельницькому провели в останню путь Героя України Олександра Петраківського

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Вересня 2021, 15:59

Сьогодні у Хмельницькому провели в останню путь 33-річного Героя України полковника Олександра Петраківського, який помер 29 серпня після 7 років хвороби, спричиненої пораненням у російсько-українській війні.

20 липня 2014 року розвідувальна група під командуванням Олександра, забезпечуючи проходження колони техніки Збройних Сил і сил добровольчого батальйону «Айдар» до аеропорту Луганська, виявила засідку в районі міста Щастя та вступила в бій, що дозволило забезпечити проходження колони запасним шляхом. Під час бою Олександр Петраківський дістав важке поранення голови, однак продовжував керувати діями групи, виносив поранених у безпечне місце. За це указом Президента України від 4 грудня 2014 року № 918/2014 офіцер був відзначений найвищою нагородою — званням Герой України.

Прощалися з полковником Олександром Петраківським спочатку на стройовому плацу окремого полку спеціального призначення, де він починав свою офіцерську службу на посаді командира групи спецпризначення, а потім командував ротою.

У скорботному мітингу, окрім військовослужбовців полку, ветеранів-спецпризначенців, узяли участь командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Сил спеціальних операцій ЗС України генерал-майор Григорій Галаган, командувач військ ОК «Захід» полковник Сергій Літвінов, рідні, близькі, друзі й бойові побратими Олександра.

Мешканці й гості обласного центру, представники місцевої влади, громадських і патріотичних організацій, просто вдячні та небайдужі хмельничани прощалися з Героєм України на майдані Незалежності.

Поховали полковника Олександра Петраківського на Алеї Героїв Хмельницького міського кладовища.

Фото та відео автора

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram