ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Систему LaserTag пропонують застосовувати у військово-патріотичному вихованні молоді

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 15:30
Вiкторiя Шинкаренко

У Будинку ветеранів Рівного під час круглого столу обговорили шляхи розширення напрямків військово-патріотичного виховання молоді та надання можливості ветеранам АТО/ООС долучатися до викладання предмета «Захист України» в школах обласного центру.

В обговоренні нових підходів до навчання взяли участь представники місцевої влади, управління освіти, вчителі, волонтери, військові, ветерани.

— Від сьогодні Будинок ветеранів стане майданчиком для надання додаткових послуг у забезпеченні навчального процесу в місцевих школах, — зазначила директор цього комунального закладу Вікторія Шинкаренко. — Ми можемо вільно розмістити достатню кількість учнів. Тут є все необхідне для демонстрації документальних короткометражних фільмів про АТО/ООС, зразки військового однострою тощо. У ролі вчителів виступатимуть як ветерани з чималим життєвим досвідом, так і молоді хлопці й дівчата, які нещодавно брали безпосередню участь у бойових діях. У такий спосіб Рівне переходить на цілком новий організаційний рівень вивчення предмета «Захист України».

Тут готові проводити заняття за будь-яким напрямком військової підготовки: мінна безпека, тактика, тактична медицина, орієнтування на місцевості. Водночас буде поповнюватись і навчально-матеріальна база. Наразі комунальний заклад спільно з місцевою владою, управлінням освіти та командуванням військових частин гарнізону працює над вирішенням питання із забезпечення автоматами АК-74 для занять зі старшокласниками. Зокрема, узгоджується можливість залучення школярів до практичних вправ стрільб на Рівненському полігоні. У перспективі пропонується до процесу патріотичного виховання імплементувати ігрові форми навчання, зокрема із використанням системи LaserTag, що успішно пройшла апробацію у Збройних Силах України.

За результатами зустрічі внесено цілу низку пропозицій до нової програми патріотичного виховання, яка наразі на стадії розроблення, нові бачення в організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та огляду конкурсу національно-патріотичної пісні «Червона калина».

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook