ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Профільний Комітет парламенту підтримав виплату стипендій ВР України курсантам і слухачам військових навчальних закладів

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Вересня 2021, 13:13

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав пропозиції щодо призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

«Члени Комітету розглянули і погодилися з пропозицією Міністерства оборони щодо виключення з Плану законопроєктної роботи Верховної Ради України на 2021 рік пунктів 292, 293 та 303 як таких, що втратили актуальність», – йдеться в повідомленні.

Народні депутати підтримали подані пропозиції щодо призначення стипендій Верховної Ради України курсантам і слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти на 2021-2022 навчальний рік, узагальнені в проєкті Розпорядження Голови Верховної Ради України.

Крім того, Комітет розглянув питання державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки, а також заслухав інформацію керівників робочих груп, утворених у Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Читайте нас в Telegram