ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поблизу кордону з Республікою Білорусь Служба безпеки України провела антитерористичні навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Вересня 2021, 9:01

За легендою тренувань, група  умовних диверсантів планувала здійснити  «підриви» на Рівненській атомній електростанції. Але їм не вдалося проникнути на територію АЕС, тож змушені були рятуватися втечею. Про це повідомляє пресслужба СБУ у Волинській області.

Зловмисники намагалися дістатися території Волинської області та незаконно перетнути державний кордон, розділившись на дві групи.

Спецпризначенці СБУ викрили та затримали першу групу «диверсантів» поблизу пункту пропуску «Прикладники». Другу знешкодили біля покинутої у лісі оборонної споруди.

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Волинській області, учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам.

Навчання відбулися в умовах, максимально наближених до реальних. У них взяли участь представники регіональних підрозділів СБУ Волинської  та Рівненської областей,  волинські та рівненські підрозділи Національної гвардії,  Держприкордонслужби, Національної поліції, Патрульної поліції.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: