ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одноразові обов’язкові виплати військовослужбовцям ЗСУ будуть здійснені після збільшення у Держбюджеті видатків Міноборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2021, 17:55

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України протягом 2021-го року виплачується у повному обсязі у всіх військових частинах. Станом на сьогодні у військах проходить виплата щомісячного грошового забезпечення за серпень 2021 року. Нагадаємо, виплата  цього виду грошового забезпечення військовослужбовцям здійснюється за минулий місяць до 20 числа поточного.

Разом з тим, прийнятий Державний бюджет на 2021-й рік, не врахував додаткову потребу оборонного відомства у 5,7 млрд. грн. Ці кошти були необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запровадженої 29 липня 2020 Постановою Кабінету Міністрів України № 741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством.

Попри це, завдяки конструктивній спільній роботі оборонного відомства з Міністерством фінансів вдавалося наближати фінансовий ресурс для здійснення найбільш важливих додаткових виплат.

Наразі у Міністерстві оборони вітають конструктивну ініціативу народних депутатів щодо перегляду бюджету для Міноборони, що дасть можливість якнайшвидше профінансувати всі передбачені законодавством види виплат військовослужбовцям у повному обсязі.

Слід зауважити, що під час роботи над бюджетом 2021-го Міноборони неодноразово виходило з обґрунтуванням необхідності збільшення фінансування потреб Збройних Сил.

8
5
Читайте нас в Telegram