ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Напередодні професійного свята в Командуванні об’єднаних сил ЗСУ нагородили танкістів

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Вересня 2021, 10:56

Командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав воїнів-танкістів із професійним святом, висловивши глибоку повагу до їхньої мужності і самовідданості.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Танкіст – це не тільки професія, а й героїчне покликання справжніх чоловіків зі сталевим характером, які здатні влучно, вчасно й боляче завдати удар по противнику, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що від початку російської агресії танкісти швидко і непохитно відбивають ворожі наступи на Сході України, вміло обороняють бойові позиції, діють сміливо і рішуче, демонструючи високу майстерність та бойовий вишкіл.

– Щиро дякую Вам за сумлінну працю, витримку і відвагу. Окрема шана тим, хто зараз виконує бойові завдання, не втрачаючи віри та надії у перемогу. Впевнений, що Ви й надалі будете зміцнювати обороноздатність нашої армії, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Вітаючи військовослужбовців, командувач побажав їм міцного, як броня, здоров’я та вручив грамоти, відомчі відзнаки і цінні подарунки.

Разом переможемо!

Читайте нас у Facebook