ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Миколаївщині винищувачі виконали пуски ракет «повітря — повітря»

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Вересня 2021, 15:02

На Миколаївщині триває льотно-методичний збір з метою підготовки екіпажів тактичної авіації шляхом опанування та удосконалення тактичних прийомів бойового застосування по повітряних та наземних цілях з урахуванням досвіду Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Як інформує служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр», у ході практичної фази екіпажі виконали польоти та бойові стрільби на винищувачах Су-27 та МіГ-29.

Зокрема, авіатори бригад тактичної авіації повітряного командування «Центр» здійснили практичні пуски авіаційних керованих ракет класу «повітря — повітря».

Варто відзначити, що цьогоріч молоді льотчики-випускники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вкотре виконали пуски ракет та вдосконалили практичний досвід і спроможності на бойових літаках вдень та вночі.

Щороку військові льотчики виконують практичні пуски ракет для подальшого заступу на бойове чергування у системі протиповітряної оборони держави й виконання завдань за призначенням.

Нині льотний склад готується до наступного етапу – бойової роботи авіації по наземних цілях з комплексним застосування бортового озброєння.

Стежте за нами в Instagram