ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На львівському «Форумі видавців – 2021» діятиме локація «Ветеранська книга»!

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Вересня 2021, 13:34

Лічені дні відділяють фанатів читання від початку 28 Книжкового ярмарку «Форум видавців», який відбудеться у Львові з 15 по 19 вересня. Торішній форум видавців, видавництв та авторів літератури різних жанрів з усієї України та з-за кордону відбувся в режимі онлайн через коронавірусний локдаун. Цього ж року пандемічна ситуація хоч і не ідеальна, але дозволяє провести подію в форматі наживо. Отже, попереду понад 100 подій:  десятки авторських презентацій та сотні нових видань, виступи гостей з України, ЄС, США, Південної Америки та Африки.

Ну а військові поціновувачі книг та фанати ветеранської літератури матимуть нагоду ознайомитись із новинками книжкового ринку, що присвячені темі захисту України, написані учасниками бойових дій  на Сході, отримають можливість зустрітися з улюбленими авторами на спеціалізованій локації «Ветеранська книга», яку організовує форум видавців та Міністерство у справах ветеранів.

Про новинки мілітарної літератури АрміяInform розповідатиме вам в окремих публікаціях безпосередньо з форуму видавців. Додамо лише, що цього року досить багато книг із плеяди ветеранської літератури потрапили у список творів, що номінуються на здобуття престижної премії у галузі літератури та видавництва BOOK FORUM BEST BOOK AWARD 2021. Серед них книги: «72. Записки комбата» полковника-піхотинця Олександра Вдовиченка, «Congo-Донбас. Гвинтокрилі флешбеки» народного Героя України майора-вертолітника Василя Мулика, «Військовий непотріб» артилериста, учасника АТО Василя Паламарчука, «Точка неповернення» ветерана-добровольця Дмитра Вербича тощо.

Ну і для тих, хто довго очікував продовження пригод українського контррозвідника капітана Антона Саєнка, відомого за романом та однойменним фільмом «Позивний «Бандерас», маємо чудову новину: продовження пригод героя «Позивний «Бандерас» операція «Томос» автори книги Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов презентуватимуть у Львові в рамках цьогорічного форуму видавців! Додамо, що кореспонденти львівського офісу АрміяInform доклалися, аби допомогти авторам зробити продовження пригод героя цікавими та атмосферними! Але про це – в окремому матеріалі!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,