ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Говерлі воїни АТО встановили пам’ятну таблицю на честь загиблих побратимів

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Вересня 2021, 13:59

Ветерани АТО/ООС Дрогобицького району піднялися на найвищу точку України – гору Говерлу, аби встановити на її вершині пам’ятну таблицю на честь своїх загиблих побратимів під час російсько-української війни, а також для пошанування тих, хто продовжує їхню справу.

Ініціаторами встановлення пам’ятної таблиці на Говерлі виступили самі ветерани району, інформує Дрогобицька районна держадміністрація.

Разом із побратимами 80-кілограмову пам’ятну таблицю на вершині гори встановив заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

«Нести майже 100-кілограмову гранітну плиту на вершину Говерли було непросто, але ми впоралися, і тепер на найвищій точці України закарбована пам’ятка, яка нагадуватиме кожному про найважливіше: про любов до своєї країни, за яку тисячі військових віддали своє життя. Про війну, яка досі триває. А ще – про те, що важливо не забувати це навіть далеко від регіонів, де продовжуються військові дії.

Наша справа, наша спільна мета – розбудова вільної України. І хай би яким важким не був шлях до неї – ми впораємося», — зазначив учасник бойових дій на Сході України, заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.

Читайте нас у Facebook