ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Денис Шмигаль обговорив євроінтеграцію України з Прем’єр-міністром Словенії

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Вересня 2021, 10:25

Під час форуму «Європа: напрямок відбудова» у рамках робочого візиту в Республіку Польща Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 9 вересня провів зустріч із Прем’єр-міністром Словенії Янезом Яншею. Сторони обговорили поглиблення двосторонніх відносин та європейську інтеграцію України. Про це повідомляє Урядовий портал.

Денис Шмигаль привітав Словенію з початком головування в Раді Європейського Союзу та підкреслив, що Україна розраховує на успішну реалізацію насиченого порядку денного Україна — ЄС.

«Україна прагне зміцнювати та розвивати Східне партнерство шляхом реалізації конкретних та дієвих проєктів. Розраховуємо на успішне проведення саміту Україна – ЄС у жовтні цього року та на підтримку Словенії в оновленні торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом», — зазначив очільник українського уряду.

Прем’єр-міністр також наголосив, що Україна очікує на укладення угоди з ЄС про Спільний авіаційний простір, і висловив сподівання, що Словенія посприяє в прискоренні цього питання.

Денис Шмигаль зазначив Янезу Янші, що одним із важливих етапів євроінтеграції України є синхронізація української енергосистеми з європейською мережею ENTSO-E.

«Ми завершили всі технічні питання і плануємо цієї зими відпрацювати у відокремленому режимі. Наша мета — це від’єднання від енергосистеми Білорусі та РФ і синхронізація з європейською енергетичною мережею у 2023 році», — зазначив Глава уряду України.

Прем’єр-міністри України та Словенії також обговорили розвиток торгово-економічних відносин між країнами. Денис Шмигаль запропонував провести дев’яте засідання Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Читайте нас у Facebook