ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безоплатні онлайн-заняття з англійської мови для ветеранів війни

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Вересня 2021, 15:30

Якщо ти ветеран чи ветеранка російсько-української війни та готовий (а) виділити кілька годин упродовж тижня для підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці, тобі потрібно познайомитись із «People of Ukraine». Цей благодійний фонд уже третій рік поспіль впроваджує безоплатну програму вивчення англійської мови онлайн для ветеранів та їхніх родин, спрямовану на набуття або ж удосконалення навичок спілкування іноземною мовою.

— Військова служба надає ветеранам незліченну кількість навичок. Ветерани дисципліновані, здатні брати на себе відповідальність, вони є справжніми лідерами, — зазначає президент Фонду «People of Ukraine» Тетяна Шей. — І це дуже корисні якості, які може використати роботодавець. Проте часто стається так, що, повертаючись до цивільного життя, люди, які пройшли війну, стикаються з багатьма труднощами. Не кожний з них здатний перетворити навички, які здобув у війську, на прибуткову роботу. Тож завдання нашого фонду — полегшити українським учасникам бойових дій процес реінтеграції в мирне життя через розширення їхніх можливостей завдяки вивченню англійської мови.

Навчання проходить за допомогою вебінструменту відеоконференцій Zoom. Тривалість курсу становить 20 тижнів, що включає 40 уроків. Заняття проводяться двічі на тиждень, кожен урок триває 45 хвилин прямого навчання. Навчальні матеріали професійно розроблені, спроєктовані та організовані з привабливими слайдами презентацій, адаптованими до унікальної ветеранської аудиторії. Під час кожного уроку інтегруються додаткові матеріали, як-от відео, аудіокниги, ефективні програми вивчення мови, програми в Інтернеті та наочні засоби. Уроки передбачають творчі діалоги, різножанрові матеріали для читання, зокрема вивчення публікацій, ідіом і цитат.

— У цьому році під час весняного семестру навчання пройшли 58 ветеранів. Нині після оголошення нового набору ми вже зареєстрували близько 30 охочих долучитися до курсу і реєстрація ще триває, — додала пані Тетяна.  

Аби подати заявку на навчання, потрібно відправити е-mail на адресу People.of.Ukraine@verizon.net з такими даними:

Вказати ім’я, е-mail, телефон

Розказати про військову службу

Додати фото посвідчення учасника бойових дій

Написати про навички та минулий досвід використання англійської мови.

Реєстрація на курс завершується 15 вересня 2021 року.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: