ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артбригаді імені гетьмана Данила Апостола — 7 років!

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Вересня 2021, 15:50

Сьогодні, 9 вересня, військовослужбовці артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, на шевроні якої красномовно і ствердно красується: «Вогонь запеклих не пече», відзначають сьому річницю від дня створення військової частини.

З цієї нагоди на території бригади відбулися урочистості, у яких взяли участь командувач військ оперативного командування «Захід» полковник Сергій Літвінов, представники державних органів влади, місцевого самоврядування, патріотичних громадських організацій, духовенства, волонтери і меценати.

На плацу частини близько сотні найкращих військовослужбовців отримали медалі, почесні відзнаки, подяки та цінні подарунки з нагоди свята.

Вітаючи артилеристів, командувач військ ОК «Захід» полковник Сергій Літвінов подякував усім і кожному за мужність, героїзм і звитягу під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом суверенітету і цілісності України.

— Підрозділи бригади брали участь у визволенні багатьох населених пунктів на Сході нашої держави. Високий професіоналізм особовий склад проявив під час Дебальцівської операції та боїв за Донецький аеропорт. У чергову річницю створення частини дякую вам за вірність військовій присязі. Бажаю міцного здоров’я вам і вашим рідним, добробуту, звершення всіх ваших задумів, невичерпної енергії та наснаги для подальшої праці на благо України, — наголосив Сергій Літвінов.

Цього дня під час вшанування пам’яті 14 бойових побратимів і однієї посестри, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора, відбулось урочисте відкриття та освячення Стели загиблих військовослужбовців, де навічно в камені викарбувані всі 15 прізвищ воїнів-героїв.

Після молитви за Україну, її захисників та покладання квітів до підніжжя Стели командир бригади полковник Роман Дудченко особливо підкреслив важливість збереження пам’яті про тих воїнів, які віддали у війні з ворогом найцінніше — своє життя.

— Вони з нами, вони в строю, ми вічно їх пам’ятатимемо! — сказав він.

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook