ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Андрій Таран став першим українцем, внесеним до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони США

Прочитаєте за: 3 хв. 1 Вересня 2021, 19:52

1 вересня Андрій Таран відвідав Національний університет оборони США у Вашингтоні. Міністр оборони України став першим українцем з-поміж 72-х міжнародних стипендіатів, внесених до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«У 1995-1996 роках разом з багатьма іншими іноземними офіцерами я мав честь навчатись у цьому видатному, провідному та всесвітньо відомому навчальному закладі для керівників національної безпеки. Проведений тут час – це не лише час навчання, а й пам’ятні зустрічі та глибокі дискусії з викладачами, студентами та звичайними американцями. Все це значно збагатило мене. Тут я отримав необхідні знання та отримав великий досвід у сфері міжкультурних відносин. Для мене велика честь потрапити до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони США», – звернувся до присутніх Міністр оборони України.

Він підкреслив, що багато видатних американських та міжнародних випускників Національного університету оборони США надають рішучу підтримку Україні у боротьбі проти російського агресора, який розглядає незалежну, економічно та військово розвинену Україну як загрозу існуванню російського режиму та демонструє готовність до повномасштабної збройної агресії проти України, щоб повернути українську націю до сфери свого впливу.

Але, за словами Андрія Тарана, навіть за цих умов Україна продовжує розвиватися, трансформуватися та інтегруватися до євроатлантичного співтовариства. А заохочення прагнення України до НАТО може раз і назавжди позбавити Росію терористичних інструментів дій проти України та інших країн.

Міністр оборони України висловив переконання, що стратегічне оборонне партнерство між США та Україною матиме позитивний вплив на стабілізацію регіональної та глобальної безпеки та допоможе Україні стати членом євроатлантичної спільноти.

«Тільки вчора в Пентагоні було підписано українсько-американську Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства. Це значно посилює стратегічне оборонне партнерство між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України», – зазначив Андрій Таран.

Користуючись нагодою, він запросив студентів та викладачів Національного університету оборони США відвідати Україну та провести спільний навчальний захід з Національним університетом оборони України.

Довідково. Зала слави Міжнародних стипендіатів заснована у 1999 році з метою забезпечення престижного, високого визнання і вшанування випускників Національного університету оборони США, які досягли високих професійних результатів на найвищих посадах у збройних силах своєї країни чи уряду, або які займали еквівалентну посаду в багатонаціональній організації. Членів Зали слави міжнародних стипендіатів вшановують на офіційній церемонії в кампусі Університету. Їхні фотографії виставлені в залі Маршалла в Залі слави.

Стежте за нами в Instagram