ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Паркан бригади тактичної авіації прикрасять мурали Петра Франка і Леоніда Бикова

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2021, 15:12

У Старокостянтинові паркан біля входу на адміністративну територію бригади тактичної авіації Повітряних Сил прикрашатимуть оновлені мурали із зображеннями Петра Франка, ім’я якого має військова частина, та легендарного українського актора і режисера Леоніда Бикова.

Заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Ігор Білан каже, що виконує мурали викладачка Старокостянтинівської дитячої художньої школи Наталія Петрук. Планується, що до 30-ї річниці Незалежності України роботи будуть завершені.

– Ми не один рік плідно співпрацюємо з дитячою художньою школою. Неодноразово допомагали їм як шефи у ремонті, проводили для вихованців екскурсії військовим летовищем. Водночас діти з художньої школи подарували нам чимало творчих робіт, які наразі прикрашають службові приміщення на аеродромі. Мурали у виконанні пані Наталії – черговий дружній крок наших підшефних у художній візуалізації, для привернення уваги до нашої бригади з боку місцевих мешканців та гостей міста, – говорить офіцер. – Петро Франко – піонер української військової авіації й наша частина з честю носить його ім’я вже 13 років. Леонід Биков – український актор та режисер. Він народився на Донбасі, і в усіх фільмах показував свою любов до України. Найвідоміші його ролі – Маестро зі співочої ескадрильї, халамидник Максим Перепелиця, сміливий Сват. Леонід Биков загинув в автокатастрофі. За своє життя переніс кілька інфарктів, та й десятки «палок в колеса», поки знімав фільми, які увійшли в історію українського кіно.

Користуючись нагодою, від імені командування бригади, усіх військовослужбовців через Інформаційне агентство АрміяInform висловлюємо керівництву, викладачам та вихованцям Старокостянтинівської дитячої художньої школи щиру подяку за багаторічну дружбу і підтримку мистецтвом малюнку.

Фото Ігоря Білана

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram