ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На НСК «Олімпійський» відбулися тренування захисників України та членів їхніх сімей з видатними спортсменками

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Серпня 2021, 15:06

У Києві на НСК «Олімпійський» відбулися відкриті тренування ветеранів війни та членів їхніх сімей спільно з видатними українськими спортсменками та призерами Олімпійських ігор.

Як інформує пресслужба Мінветеранів, тренування провели майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка України, головний тренер Національної ради спортивної реабілітації захисників України Наталія Крушинська, срібна призерка Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, багатократна чемпіонка України, срібна призерка чемпіонату світу 2007 року Ірина Ліщинська та заслужений майстер спорту, срібна призерка чемпіонату світу та Європи з легкої атлетики, учасниця Літніх Олімпійських ігор 2008 року Тетяна Петлюк.

Під керівництвом видатних спортсменок учасники відкритих тренувань провели руханку, зробили низку фізичних вправ та отримали рекомендації та поради щодо проведення фізичної реабілітації від професійних тренерів.

Як зазначив генеральний директор Директорату вшанування пам’яті та формування позитивного образу ветеранів Міністерства у справах ветеранів України Руслан Приходько, головною метою таких тренувань є популяризація серед ветеранської спільноти сімейної спортивної реабілітації захисників України. А також – привернення уваги суспільства до вшанування пам’яті полеглих героїв за Україну в межах підготовки до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», який відбудеться напередодні Дня пам’яті захисників України, 28 серпня, у Києві та інших регіонах.

Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це щорічна акція, яку в 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенко.

Реєстрація для участі у забігу триває до 15 серпня за цим посиланням.

Стежте за нами в Instagram