ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині вдруге відбудеться спортивний фестиваль учасників АТО ACTIVE ARMY FEST

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Серпня 2021, 12:44

21 серпня, напередодні Дня Незалежності нашої держави, в селі Цитуля, що поблизу Яворова на Львівщині, відбудеться спортивний фестиваль для учасників АТО/ООС ACTIVE ARMY FEST-2021. У ньому візьмуть участь майже 100 ветеранів, а також чинних військовослужбовців Збройних Сил та інших силових структур України.

– Такий фестиваль вперше проводили у 2018 році й тоді ми зібрали велику кількість наших захисників, котрі вирішили спробувати сили у спортивних змаганнях, – повідомила організатор заходу – голова «Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Богдана Сірків. – Через карантинні обмеження два останніх роки ми не організовували спортивний захід, проте нині є можливість це зробити. Зауважу, що головна його мета – не участь чи перемога когось у змаганні, а знайомства між собою захисників України, можливість весело провести час. Аби всі вони знали, що їхні героїчні вчинки ніхто не забуває.

Як далі повідомила Богдана Сірків, участь у заході можуть взяти всі охочі з-поміж учасників бойових дій на Сході України, зареєструвавшись попередньо за посиланням або безпосередньо перед початком змагань на базі проведення. Всього створять 12 команд по 8 осіб у кожній. Учасники фестивалю змагатимуться у стрільбі з лука, спортивній риболовлі, пейнтболі та візьмуть участь у перегонах на каяках і каное.

Під час змагань учасники фестивалю зможуть скуштувати страви з польової кухні, а також отримають цінні подарунки.

Відбуття до місця проведення ACTIVE ARMY FEST-2021 відбудеться організовано транспортом 21 серпня о 8:30 ранку зі Львова з площі Петрушевича.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: