ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто і як готується в Одесі до військового параду

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Серпня 2021, 12:09

Серед військових вишів України, які беруть участь у військовому параді на честь 30-ї річниці Незалежності України, будуть також представлені два зведені підрозділи Військової академії (м. Одеса).

Як повідомило керівництво вишу, до їх складу ввійшли курсанти другого, третього та четвертого курсів факультетів підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ і морської піхоти, військової розвідки та спеціального призначення, ракетно-артилерійського озброєння та матеріально-технічного забезпечення.

У процесі відбору основну увагу приділено хорошій фізичній формі учасників параду, морально-вольовим якостям і відсутності дисциплінарних стягнень. Наразі повний склад парадного розрахунку під керівництвом досвідчених офіцерів проводить щоденні тренування з метою злагодженості й відточування стройового кроку. Попри спеку, курсанти по кілька годин на день проводять на стройовому плацу. Тренування передбачає проходження  шеренгами, а також у складі підрозділу. Особлива увага — новому стройовому кроку. Ногу тепер слід підіймати на 10–15 см від землі замість раніше визначених 15–20 см. Зауважу, що серед учасників зведеного парадного розрахунку є курсантки, які не менш відповідально готуються до параду.

— Курсанти, які представлятимуть наш навчальний заклад перед керівництвом держави, громадськістю, іноземними партнерами, під час проходження Хрещатиком налаштовані продемонструвати злагодженість, міць і впевненість у своїх силах — якості, які відрізняють захисників Батьківщини! — підкреслив начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк.

Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram