ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Естонська делегація відвідала район проведення операції Об’єднаних сил

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Серпня 2021, 13:44

Спільна делегація парламентарів Естонської Республіки та депутатів Верховної Ради України відвідала район проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє пресслужба ООС.

– Для нас, західних політиків і парламентарів, надзвичайно важливо отримувати інформацію про російську агресію з перших рук, – зазначив голова комітету закордонних справ Парламенту Естонської Республіки Марк Міхкельсен. – Ми бачимо, як тримають оборону українські воїни. Вони діють професійно і сміливо. Всі українці мають гордитися своїми захисниками. Кожної хвилини ці військовослужбовці мужньо протистоять агресії Російської Федерації. Також важливо, що у співпраці з українськими депутатами ми можемо сприяти міцній міжнародній підтримці України в боротьбі за територіальну цілісність.

До складу делегації увійшли голова комітету закордонних справ Парламенту Естонської Республіки Марк Міхкельсен, голова парламентської групи Естонія – Україна Парламенту Естонської Республіки Маті Райдма, член Парламентської асамблеї Ради Європи Райво Тамм, депутати Верховної Ради України Марія Іонова, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Ірина Геращенко.

Делегацію у Маріуполі зустрів перший заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов. Головними темами візиту стали питання, пов’язані з безпековою і гуманітарною ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Робота делегації розпочалася з відвідування малого броньованого артилерійського катера, що у складі Об’єднаних сил виконує завдання в акваторії Азовського моря. Під час виходу в море командир тактичної групи «Маріуполь» Об’єднаних сил капітан першого рангу Роман Гончаренко ознайомив делегацію з безпековою ситуацією в акваторії Азовського моря.

Також естонські та українські парламентарі мали можливість спостерігати за тренуваннями українських військових, які відбувались на морі.

Крім того, вони побували у населеному пункті Широкине. Парламентарі пройшлися вулицями колись курортного селища, побачили руйнування, спричинені обстрілами російсько-окупаційних військ.

Читайте нас в Telegram