ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Борцівський турнір у пам’ять про загиблих героїв-захисників…

Прочитаєте за: 3 хв. 18 Серпня 2021, 18:50

Сьогодні, 18 серпня, у Хмельницькому відбувся відкритий міський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті загиблих героїв АТО та ООС.

Участь у змаганнях взяли близько двох сотень юнаків і дівчат від 2006 до 2014 років народження.

Головний суддя турніру, його засновник і організатор, ветеран російсько-української війни у складі 128-ї ОГШБр Олексій Хамський (АрміяІnform розповідала про нього торік у листопаді https://armyinform.com.ua/2020/11/povernuvshys-z-vijny-oleksij-stvoryv-miskyj-czentr-fizychnoyi-kultury-ta-sportu/) зауважив, що такі змагання серед дітей від 7 до 15 років з правильним ідейним підґрунтям відіграють надзвичайно важливу роль у національно-патріотичному вихованні майбутніх свідомих українців. Це треба дітям, нам — ветеранам, рідним і близьким героїв.

— Ви самі чули, як дружно й голосно щоразу відкликаються ці діти на привітання «Слава Україні!» — «Героям Слава!». На борцівських килимах змагаються хлопчики й дівчатка чи не з усіх регіонів України — Донеччини й Закарпаття, Чернігівщини й Одеської області. Вони борються, знайомляться, спілкуються, дружать. Наймолодші учасники народилися у 2014-му, коли в Україну прийшла війна й почали гинути найкращі її сини-захисники. Ми запросили на турнір сім’ї полеглих побратимів. Відкриваючи змагання, поіменно згадали кожного з 49 земляків, які віддали у боротьбі за Батьківщину найцінніше — свої життя. Сподіваюся, цей турнір, який проводимо лиш удруге, щороку набуватиме популярності, розвиватиметься і його учасники зростатимуть у майстерності разом з ним.

У зверненні до учасників та організаторів відкритого турніру міста Хмельницький голова облдержадміністрації Сергій Гамалій наголосив: 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

— Завдяки полеглим захисникам, завдяки живим побратимам, маємо можливість у наших мирних містах організовувати та проводити подібні спортивні й культурні заходи. Сьогоднішні змагання — знак шани й поваги у пам’ять про героїв, — підкреслив очільник області.

Євгенові Русилу з міста Любешів Волинської області 11 років, три з яких він займається вільною боротьбою. За цей час брав участь у майже двох десятках змагань різного рівня. Найбільше досягнення — перемога в чемпіонаті Волині.

— На подібному турнірі, де участь беруть борці з усієї країни, я вперше. Змагатися важко, але цікаво. Свій вид спорту люблю сильно, мрію стати майстром спорту міжнародного класу та здобути олімпійське золото, — каже Євген.

Підсумовуючи організацію та проведення турніру, Олексій Хамський висловив щиру подяку за підтримку й допомогу друзям, колегам по спорту й побратимам з ветеранських організацій учасників АТО/ООС, профільним управлінням Хмельницької ОДА й міському голові Хмельницького Олександрові Симчишину.

9
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram