ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

АрміяInform презентувала військові та воєнні світлини під час львівських «Фотофестин»

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Серпня 2021, 17:13

Сьогодні в рамках «Фотофестин», котрі щороку відбуваються у Львові, військові журналісти Інформаційного агентства АрміяInform презентували військові та воєнні фотографії, котрі були зроблені ними та їхніми колегами впродовж останніх 30 років – з моменту проголошення Незалежності й аж до нинішніх днів.

– Це унікальні ілюстрації, на яких зображені минуле та сьогодення нашої держави, зокрема української армії, ‒ зазначив під час презентації військовий кореспондент полковник Тарас Грень. – Усі фотографії – це історія для майбутніх поколінь, в якій важливим є стан реформування Збройних Сил за 30 років, Революція Гідності, захист української землі від російського окупанта тощо. Сподіваюсь,  що колись ці світлини стануть ілюстраціями до підручників з історії України.

Під час зустрічі полковник Тарас Грень передав науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, де зокрема проходять фотофестини, дайджести та бюлетені АрміяInform.

Водночас організатор «Фотофестин» Роман Метельський подякував військовим журналістам за участь у заході та відзначив, що історія незалежної України, на жаль, тісно пов’язана з війною. І саме через військові ЗМІ суспільство має можливість отримувати правдиву та актуальну інформацію про стан справ в українському війську, про українських захисників та про події в російсько-українській війні.

Нагадаємо, «Фотофестини» відбуваються у Львові вже третій рік поспіль. Його започаткував один із відомих галицьких фотографів Роман Метельський. Цією промоцією організатор мав на меті популяризувати та досліджувати історичну культуру фотографії на території нашої держави.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram