ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За участь у бойових діях на боці незаконних збройних формувань — 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2021, 9:13

Слов’янський міськрайонний суд у Донецькій області завершив слухання щодо мешканця Горлівки, якого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України, тобто вчинення умисних дій з метою посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, зміни меж території державного кордону за попередньою змовою групою осіб та участі в терористичній організації.  

Під час слухання справи в суді з’ясовано, що з 2016 року обвинувачений добровільно вступив на службу до незаконних військових формувань «ДНР» та перебував на посадах «розвідника 3-ї окремої мотострілецької бригади «Беркут» та «стрільця 1-го батальйону територіальної оборони «ДНР». У 2020 році він став так званим командиром 3-го відділення 1-го механізованого взводу механізованої роти 1-го батальйону територіальної оборони «ДНР».

Бойовик збирав розвідувальну інформацію щодо дислокації  українських військ біля міста Торецьк і селища міського типу Верхньоторецьке та брав безпосередню активну участь у бойових діях на боці незаконних збройних формувань (НЗФ) РФ проти підрозділів ЗС України та інших військових формувань України, залучених до проведення АТО/ООС, на території Донецької області.

Під час проведення правоохоронцями контртерористичних заходів бойовика затримано поблизу селища міського типу Новгородське. Під час обшуку в нього виявлено та вилучено військовий квиток НЗФ так званої ДНР, посвідчення учасника громадської організації «Ветераны Новороссии» та військову форму.

Слов’янський міськрайонний суд Донецької області, розглянувши неспростовні докази, які були надані прокурором під час судового слідства, визнав винним обвинуваченого у вчиненні тяжких злочинів, які йому висунуто стороною обвинувачення на стадії досудового слідства та призначив бойовику покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook