ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як учаснику бойових дій отримати грант на професійну освіту

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2021, 15:01

Бажаєте знайти цікаву та перспективну роботу або підвищити професійну кваліфікацію? Якщо так, годі зволікати! Громадська організація «Центр зайнятості Вільних людей» запрошує ветеранів та ветеранок з усіх регіонів України отримати грант до 400 євро на навчання.

Для цього необхідно лише зареєструватись у проєкті за посиланням (http://bit.ly/ПрофесійніКурси), пройти дводенний тренінг та захистити заявку на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів з підготовки, перепідготовки чи підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Як запевняють організатори, під час або ж після проходження навчання, ви зможете отримати консультації спеціалістів щодо вашого кар’єрного розвитку.

Що стосується навчальних курсів — їх можна обирати самостійно. Головне, щоб вони відповідали вашій мотивації для професійного розвитку. Єдине обмеження — тривалість курсів не повинна перевищувати 6 місяців. За статистикою, серед найпопулярніших, які найчастіше обирають ветерани — курси з ІT, маркетингу, менеджменту, кулінарної справи чи логістики.

Основні критерії відбору учасників: наявність посвідчення УБД, проживання на території України, мотивація до професійного розвитку й розуміння, як далі застосовувати здобуті знання. У пріоритеті — безробітні заявники або з низьким рівнем доходу, ті, хто сам виховує дітей, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи.

Набір триватиме до 31 серпня цього року.

Проєкт, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів і членів їхніх сімей, фінансує Євросоюз, впроваджує Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), а реалізує ГО «Центр зайнятості Вільних людей».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram