ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як отримати земельну ділянку? Вінницьким ветеранам нададуть юридичну допомогу

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Липня 2021, 18:20

Як пришвидшити отримання земельної ділянки та уникнути типових помилок у досягненні результату? На ці та інші питання ветеранам Вінниччини допоможуть знайти відповіді у суботу, 31 липня, у місцевому Veteran Hub. На допомогу прийде юрист, яка вже не перший рік безпосередньо займається земельними питаннями, має чималий досвід роботи у кадастрі.

У місцевому Veteran Hub пояснили, що питання отримання земельних ділянок досі залишається болючим для багатьох вінницьких ветеранів. Та далеко не завжди причина криється у бюрократії. Інколи ветеранам банально бракує обізнаності у юридичних нюансах.

– Можна одразу приходити на семінар разом із картою, – прокоментували у Veteran Hub. – Наша юристка поділиться важливими деталями, які зроблять отримання землі результативнішим. Фахівець підкаже, як, власне, користуватись кадастром, на які землі може претендувати ветеран, Сподіваємось, після семінару число землевласників серед місцевих воїнів зросте.

Окрім юристки, на зустрічі будуть присутні й ветерани з позитивними кейсами у земельному питанні, тож зустріч обіцяє бути результативною.

Підготувала Анастасія Олехнович

Читайте нас в Telegram